Там, де починається вода....

 Такими словами карпатські старожили називають свою батьківщину. З гір бере свій початок річка, з річки бере свій початок  маленький листочок, квітка, звіринка, людина. Зв′язок людини з природою завжди був невід′ємною частиною життя наших предків. Коли ти народжуєшся, живеш в цьому вихорі - почуваєш себе по справжньому щасливим. Нам поталанило народитися серед величних Карпатських гір, чистого повітр′я, синього неба і дзвінких річок. Краса нашої України велична! І ми цим пишаємося!

 Частинкою цієї краси ми ділимося з вами у вигляді своєї продукції. Адже дуже важливо не просто любити природу, а жити в гармонії з нею.

 «Ми є те, що ми їмо» - казав Гіпократ. Людина народжується здоровою, всі хвороби приходять з їжею. Щоб цього уникнути, їжа має бути корисною і різноманітною. Їсти та пити потрібно стільки, щоби наші сили відновлювались, а не пригнічувались. Саме тому важливо вживати натуральну і екологічно чисту їжу, яку ми вам і пропонуємо.

 Вся продукція заготовляються і упаковується вручну для кожного клієнта. Ви обов′язково відчуєте це, коли отримаєте наш товар.  

 Ми любимо свою роботу, і хочемо ділитися цією любов′ю з вами!

                                                                 Порядок оформлення та доставки замовлень: 

1. Для оформлення замовлень та уточнення всіх необхідних деталей залиште свої контактні дані. Наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом. 

2. Доставка замовлень здійснюється по всій території України будь яким зручним для вас способом у мінімальні терміни. 

Звертаємо вашу увагу на те, що ми не можемо впливати на якість роботи перевізників і не несемо відповідальності за терміни доставки. Відправка по Україні здійснюється протягом одного робочого дня після оплати замовлення.

Відправка можлива такими службами перевезення:

- "Нова пошта" (сайт перевізника). Вартість доставки не входить в суму замовлення, а оплачується окремо при отриманні посилки. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами "Нової пошти".


- "Інтайм" (сайт перевізника). Вартість доставки не входить в суму замовлення, а оплачується окремо при отриманні посилки. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами "Інтайм".


- "Укрпошта" (сайт перевізника). Вартість доставки не входить в суму замовлення, а оплачується окремо при отриманні посилки. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами.

      

- "Делівері" (сайт перевізника)Вартість доставки не входить в суму замовлення, а оплачується окремо при отриманні посилки. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами. 

3. За умови замовлення товару на суму від 1000 грн. доставка замовлення здіснюється за наш рахунок ( на території України; для роздрібних клієнтів). 

4. Оплата замовлення відбувається на особовий рахунок ПриватБанк або наложним платежем при отриманні.


5. З метою цілісності та безпеки доставки всі замовлення штампуються фірмовою сургучевою печаткою. 
УВАГА! Нагально просимо перевіряти отриманий товар на пошті, за участі свідків або працівників відділення зв’язку. Якщо ви помітите порушення печатки, а товар всередині (вага, якість, зовнішій вигляд, розбиті банки тощо) не відповідатимуть дійсності просимо зафіксувати дане порушення (письмово, фото) і повідомити працівникам поштового відділення.
Ваша посилка застрахована на суму вашого замовлення. 


Ми працюємо для вас! 

 

Про нас

Натуральний продукт

Наша продукція вирощена і зібрана в екологічно чистих районах України, зокрема Карпат

Контроль якості

Власне виробництво, ручний відбір кожного продукту

Доставка

Швидка доставка по всій території України. При замовленні на суму від 1000 грн - безкоштовно.

Подарунки

До кожного замовлення подарунок: корисні поради та рецепти приготування страв

наша команда

Мирослава

Керівник

                           

Олександр

Водій та завідувач складом

                                     

Андрій

Пасічник